Zamyslete se nad sebou: ,,Opravdu musím jíst maso, nosit kožichy a používat výrobky testované na zvířatech?" Nepodporujte vraždění a týrání zvířat!

4.5.2009 - Chuck Norris vyzývá k ozbrojené revoluci; FBI hledá aktivisty kampaně SHAC

4. května 2009 v 16:54 | www.realita.tv |  Novinky
Americká FBI zařadila na seznam nejhledanějších teroristů světa jednoho z aktivistů, který unikl zatýkání v rámci operace Backfire . Daniel Andreas San Diego, aktivista kampaně SHAC, je prvním Američanem na seznamu vůbec. Hledán je pro podezření z položení náloží ve dvou společnostech, spolupracující s HLS.

Obnovení zelené hrozby samozřejmě nepřichází jen tak. Webový server Green Is The New Red (Zelená je novou rudou) upozorňuje, že jde o politický manévr, který má vládě pomoci odvrátit jinou "teroristickou" kontroverzi:

Department of Homeland Security (Oddělení vnitřní bezpečnosti) ve svém interním memorandu varovalo, že někteří vracející se vojenští veteráni mohou být snadným terčem rekrutů ultrapravicových organizací. Jako typický příklad je v něm uváděn Timothy McVeigh, veterán z války v Zálivu, který v rámci činnosti v ultrapravicových organizací spáchal v roce 1995 bombový atentát v Oklahomě, při kterém zahynulo 168 lidí. Proti varování se okamžitě postavili Republikáni, kteří obviňují novou administrativu z nedostatku vlastenectví. Jedna z ultrapravicových organizací pak Department of Homeland Security okamžitě zažalovala.

Umístění Daniela Andrease San Diega na seznam nejhledanějších teroristů má tedy ukázat, že válka proti terorismu je jaksi obousečná, apolitická, že dopadá rovným dílem na levici i na pravici. Samozřejmě, že jde pouze o falešný dojem; Daniel Andreas San Diego nikoho nezabil ani nezranil a ani o to neusiloval a čin, ze kterého je obviněn, se stal před více než pěti lety. I přesto se Daniel Andreas San Diego ocitl na seznamu s lidmi jako je Usáma Bin Ládin, kterému jsou připisovány masové vraždy, nebo řadou ultra-pravičáků, usilujících o získání zbraní hromadného ničení nebo zavraždění černého prezidenta Obamy.

Nálože, údajně položené Danielem Andreasem San Diegem a jeho skupinou Revoluční buňky, vybuchly v roce 2003 v biotechnologické firmě Chiron Corp. a v kosmetické korporaci Shaklee. Nálože byly položené tak, aby způsobily pouze hmotné škody, a to se také stalo. Policie nicméně upozorňuje, že obsahovaly malé kousky železného šrotu, které mohly způsobit těžká zranění lidem. Železný šrot však bývá v náložích používán i pro zesílení destrukčního efektu na majetku.
Server Green Is The New Red zároveň upozorňuje na nedávnou kontroverzi okolo akční hvězdy Chucka Norrise. Ten ve svém březnovém sloupku na ultrapravicovém webu WorldNetDaily vyzývá v reakci na činnost Obamovi administrativy k nové ozbrojené americké revoluci a dokonce k tématu organizuje tele konferenci s "tisíci spícími buňkami".

"Kdyby aktivisté za osvobození zvířat, radikální ekologové, anarchisté nebo kdokoliv další z "domácích teroristů" zveřejnil podobné prohlášení a zorganizovali k tomu konferenci se spícími buňkami (konferenci se spícími buňkami!!), vykopla by mu dveře protiteroristická jednotka," dodává server Green Is The New Red.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aneta Aneta | Web | 4. května 2009 v 21:13 | Reagovat

ahoj!
myslím ,že máš pravdu,jenže spousta lidí nad tím jen mávne rukou a co z toho???
Lidé nejsou normální.To už i většina zvířat je lepších a chytřejších. My si tu jen vše ničíme! A co???? Nikoho to nezajímá! Co by se s tim měl kdo taky otravovat že???? kdyžtak se mi ozvi zpátky díky Aneta a Spol.... :-(

2 Vojta Vojta | 9. května 2009 v 19:09 | Reagovat

[1]: Máš pravu lidi všechno ničí. Pokud se lidi nad sebou nezamyslí tak zničí i tuhle planetu. ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.