Zamyslete se nad sebou: ,,Opravdu musím jíst maso, nosit kožichy a používat výrobky testované na zvířatech?" Nepodporujte vraždění a týrání zvířat!

Čína zabíjí psi!

10. května 2009 v 11:48 | www.tyranizvirat.blog.cz |  Čína
Před dvěma týdny se v Číně stalo něco neuvěřitelného, čínští úředníci začali řídit masové vybíjení psů! A Proč? Jako strašnou a neúčinnou odezvu na několik lidských úmrtí na vzeklinu. Čínské rodiny sledují, jak jsou jejich psi vybíjeni a to jen proto, že nejsou očkováni nebo se toulají.
Víc než 50 000 psů bylo nemilosrdně zabito v prvních dnech po rozhodnutí. Osud mnoha dalších psů teď vysí na vlásku.

Jedna zoufalá čínská žena napsala svému americkému příteli: "opravdu mě mrzí co se děje, mám strach o kočky a psy. Ale nemůžu nic dělat! Mohl by jsi pro mě udělat laskavost? Mohl by jsi sehnat nějaké informace a říci o tom ve vaší zemi? Veřejný názor možná pomůže zastavit tuto hloupou aktivitu... Toto je to jediné co pro ty zvířata můžu udělat."

PETA přijala více než 15 000 prosebných dopisů od číňanů kteří nás prosí aby jsme s tím něco udělali, že oni sami jsou ve své zemi bezmocní! Proto prosíme každého aby o tom dal vědět všem koho znáte a kdo by mohl vědět jak pomoct... čím víc lidí tím líp...

- fotky jsou hrozné, ale pravdivé...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 zoomini zoomini | Web | 20. září 2013 v 11:39 | Reagovat

Nechápu, jak je tohle možné! Dokonce jsem i slyšela, že se něco takového (v menším množství) nelegálně děje také u nás O_O !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.